foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SKLEP

SKLEP

Optymalna powierzchnia domu dla 4 osobowej  rodziny?
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
  • Głosy: (0%)
Wszystkie głosy:
Pierwszy głos:
Ostatni głos:
170375
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Wszystkich
130
83
390
168955
2256
170375

Your IP: 54.85.57.0
2021-01-21 17:27

Gotowy dom może stanowić spełnienie marzeń o miejscu do życia. Warto zatem odpowiednio wcześniej dokonać wyboru materiałów wykończeniowych, które z całą pewnością przez wiele lat zaspokoją nasze oczekiwania z zakresu estetyki. Zbyteczne kompromisy w tej dziedzinie mogą szybko sprowadzić nas do punktu wyjścia i potrzeby ponownego poniesienia kolejnych niepotrzebnych kosztów

dom

Widok gotowego budynku w gminie Osielsko. Obiekt oddany do użytku w roku 2015 wykonany w tzw. konstrukcji platformowej. Na fotografii nie został uwidoczniony pracochłonny i kosztowny układ wiązarów dachowych. Znacznie tańszym rozwiązaniem byłby konstrukcja dachu. dwuspadowego. Obiekt posiada ogrzewanie podłogowe na parterze. Ocieplenie budynku stanowi 15 cm styropianu grafitowego oraz 15 cm wełny skalnej o bardzo dobrych parametrach. W budynku o powierzchni użytkowej 115 m. kw.został zamontowany gazowy kocioł dwu funkcyjny Junkers. Koszt ogrzewania w okresie zimowym za jeden miesiąc grzewczy wynosi ok 250 zł.

dom

Widok budynku w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego. Obiekt oddany do użytku w roku 2014. Połączenie czarnego pokrycia dachowego i białej elewacji jest jednym z ulubionych rozwiązań kolorystycznych wybieranych przez Inwestorów. Obecny ale nie widoczny na zdjęciu balkon zawsze stanowi wyzwanie dla projektanta i wykonawcy. W budynku zamontowano kocioł retortowy na ekogroszek. Powierzchnia użytkowa 145 m kw. Koszt ogrzewania za jeden miesiąc w okresie zimowym wynosi ok. 250 zł.

dom

Jeden z pierwszych budynków wykonanych przez spółkę Dolina Płoni. Obiekt usytuowany ok. 10 km od Środy Śląskiej i wykonany według projektu zbliżonego do AT Roleks bis. Powierzchnia użytkowa ok 140 m kw. Źródło ciepła-piec retortowy na ekogroszek. Gorąca woda zasila klasyczne grzejniki panelowe na obu kondygnacjach. Miesięczny, deklarowany przez inwestora, koszt ogrzewania w okresie zimowym to nieco ponad 300 zł.

Sign in with Google+ Sign in with Google Sign in with LinkedIn Call me on Skype Sign in with Yahoo Follow me on Tumblr Sign in with Gmail Post on Blogger Upload to Flickr Sign in with Del.icio.us Digg this Share on Reddit

Witryna www.domybarlinek.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.